FF Popay, Torcida Pujanke i Grabovica po 5:1 (foto)

Screen Shot 08-12-14 at 01.28 AM

Uvjerljive pobjede od 5:1 FF Popaya, Eko selo Grabovice i Torcide Pujanke za prolazak u finale grupe. Nešto teže ali ipak zasluženo prošli su dalje i MNK Maslinica i Ajmo opet Prugovo. time smo dobili posljednje ekipe koje su ušle među 16 ekipa u osmini finala. Utakmice su započele minutom šutnje za velikog Vladimira Bearu.

Sutra je na programu prvi dan finala grupa, i sve redom odlične utakmice. Zadarski CB Dišpet sa Šimurinom na ekipu Konobe Dalmatino sa BiH reprezentativcima, Romano Obilinović sa svojom ekipom kontra Daria Marinovića i Mokošice, Torcida Mertojak protiv Torcide Siromašna, Torcida Pujanke na Ajmo opet Prugovo.

23:00 MNK Ustanik Đani rent a car – MNK Maslinica

Posebna napomena je za samu završnicu kod koje još nemamo potvrđene termine. Ovisimo o odluci UEFA-e vezanoj za prvu utakmicu Dnipro-Hajduk koja se donosi u četvrtak 14.kolovoza. Naime, navijači Dniproa su izazvali incident u poluvremenu utakmice sa Kopenhagenom pa UEFA može donijeti odluku o zabrani odigravanja u Kijevu gdje su igrali prvu utakmicu zbog ratnog stanja u Dnipropetrovsku. Kako većina radnika sa Torcida kupa ide na to gostovanje, ovisno o udaljenosti odigravanja utakmice 21.kolovoza, četvrtzavršnica, poluzavršnica i završnica Kupa bi se igrala 17.,18. i 19.kolovoza ili bi se pomaknula za jedan dan, pa bi se igrala 18.,19. i 20.kolovoza.

Odluka UEFA-e može biti i da se igra bez gledatelja pa bi se završnica Kupa bila 18.,19. i 20.kolovoza.

Konačnu odluku ćemo donijeti u četvrtak.