Garaža zatvorila vrata Auto Labinku

Donja Kaštela prosula prednost od 2 gola minutu prije kraja pa izgubili na penale. Dalje ide FF Rođo Il Victum. Nakon 4-4 na penale je završilo 5-7. Tri zgoditka za pobjednike je postigao Josip Balek.

U svojoj prvoj utakmici za obranu prošlogodišnjeg veteranskog naslova ispao je CB Mikrofon Radio Dalmacija. Penalima 4-3 bio je bolji AZ 67. Tako smo ostali nakon Torcide Mertojak i bez veteranskog pobjednika.

Gannicus je bio bolji od Skotnih puma 2-1. Pume su povele golom Tokića 14′, izjednačio je Nikolić u istoj minuti da bi Marusso u 19′ donio pobjedu svojoj ekipi i prolaz u 3.kolo.

U drugoj utakmici večeras veteranskog dijela turnira MNK Seljak Mala kavana pobjedio je 2-1 odličnu ekipu Katić monta, prepunu poznatih malo i veliko-nogometnih imena.

U posljednjoj utakmici dana Garaža Pujanke i Auto Labinko Dicmo odigrali su utakmicu koja je završila s čudnim rezultatom za mali nogomet, 0-0. Nakon penala Garaža Pujanke ipak ide dalje rezultatom 5-4, a treba istaknuti i činjenicu da u dvije utakmice nisu primili gol.

19:00 Torcida Donja Kaštela – FF Rođo Il Victum 5-7 4-4
20:00 AZ 07 – Mikrofon Radio Dalmacija 4-3 2-2
21:00 Gannicus – Skotne pume 2-1
22:00 Katić mont – MNK Seljak Mala Kavana Kaštela 1-2
23:00 Garaža Pujanke – Auto Labinko Dicmo 5-4 0-0