Izviždani zaslužili novi pljesak

vod

Jučerašnjim utakmica završeno je 2.kolo čime smo dobili 32 najbolje ekipe u konkurenciji mladih. Posljednji koji su to ostvarili su Club 3 i Genoa HNS. Club 3 nakon vatrenog prvog poluvremena, kada su svi golovi postignuti, preskače Grm boljim izvođenjem šesteraca dok je Genoa HNS spustila dionice Ericsson Nikole Tesle za prolazak dalje sigurnom igrom tokom cijelog susreta. U odigranoj prvoj utakmica 3.kola, Izviždani su zaslužili još jedan pljesak te su prvi ostvarili plasman među posljednjih 16 u turniru pobjedom nad Torcidom Vodice. Odlična i neizvjesna utakmica, sa čak 8 zgoditaka, odlučena je udarcima sa 6 metara gdje su više spretnosti pokazali Izviždani.

Veteranske ekipe borile za ulazak u četvrtzavršnicu Kupa, to je pošlo za rukom Velom Varošu i Vagabundu. Veli Varoš je 0-2 iz prvog poluvremena okrenuo u pobjedničkih 3-2 u posljednjoj minuti utakmice golom Šetke, dok je Vagabundo zgodicima Ferića i Granića sigurno plovio do idućeg kola.