Kad si kupim mali (Tohatsu) motorin

19:20 – Vagabundo vs. DeNi Tohatsu motori ( veterani ) 1:2
Motori ne uhvatljivi za Vagabundo. Ekipa DeNi s dva brza gola otišla na nedostižnu prednost za Vagabudo.

20:10 – Zagora Makarska vs. Mikrofon ( veterani ) 0:3
Pitanje pobjednika je odlučeno odmah u prvom poluvremenu. Mikrofon zasluženo ide dalje.

21:00 – Finale grupe B (MNK Hercegovac Visoko Potrkovlje vs. MNK Sv.Josip Dugi Rat) 1:1 p 5:4
Obje ekipe od samog početka su krenile na pobjedu. U prvom napadu golman spašava MNK. Sv.Josip, a u idućem napadu vratnica spašava Hercegovca. Ipak ekipa Visokog Poktrovlja dolazi u vodstvo početkom drugog poluvremena. Sjajan potez i majstorski lob Vrdoljaka vraća momke iz Dugog Rata u susret, koji je odlučen na penale. Nakon tri serije nije bilo pobjednika, a u pripetavanju slavlje MNK Hercegovca.

22:00 – Finale grupe A ( Biberon Amarena vs. Westfalen Gruž) 1:1 p 6:5
Kao i što se očekivalo, dobra partija s obje strane. Westfalen je odlično krenio u utakmicu i u prvoj minuti došao do vodstva. Westfalen je propustio stopostotnu šansu za dva razlike, i zbog toga je i kažnjen, na drugoj strani Perić pogađa za 1:1. U raspucavanju Biberon uspješniji.

23:00 – Finale grupe D (Rico Taxi vs. STatisti) 4:1
Rico ipak prebrz za STatiste koji su se večeras kasno pokrenuli. Pola minute prije kraja STatisti postižu utješni pogodak, a Rico Taxi odjurio u četvrtfinale.