Kako gubit mogu favoriti?

Odma na početku krenilo je živo. Pume su imale sve u svojim rukama, tj nogama, ali ni dva gola prednosti nisu bila dovoljna za pobjedu. ISSA prekoretom do pobjede, teniskih 6:2. U drugoj utakmici dana penali su dali pobjednika. U regularnom dijelu utakmice 1:1, a onda na penalima drama. Prava rijetkost je da u prvih pet penala nitko nije bio precizan, a jedini koji je pogodio i ekipi Sun city donio pobjedu je Josip Čagalj. Vrati dnevnice i Caffe bar Camel su ponudili pravu golijadu u prvom poluvremenu. Čak 6 golova smo vidjeli, svaka ekipa po 3. Ali u drugom poluvremenu golova nije bilo i još je jedna utakmica otišla na penale. Dnevnice vraćene nisu, a nema ni pobjede. Caffe bar Camel jaše dalje. U konkurenciji mladih, branitelj naslova se oprostio od natjecanja. Iako su poveli, Gradele se užgale i sa šest komada ispratile Dugoraćane. Utakmica prepuna duela, prava muška igra s obje strane, iz koje kao pobjednik izlazi ekipa Vole gradele. Bit će to sigurno prava fešta. U zadnjoj utakmici dana, Zlatko Celent pobjedom nad DŠR Kmanom zaključio večer.