Kompletan raspored pretkola i 1.kola

Kompletan raspored pretkola i prvog kola Torcida kupa 2014 ! Nije lako sve uskladiti s obzirom na broj od rekordne 154 ekipe, Svjetsko prvenstvo u tijeku (instalirat ćemo i projektor za gledanje na Kupu), utakmice Hajduka, ekipe s otoka, udaljene ekipe i slično. Evo kompletnog rasporeda koji jednako tako podložan promjenama zbog kiše:

srijeda
02.07. 19:00 Tor.Igralište-Pasje popodne
02.07. 20:00 Papić tours-NK Lopovi
02.07. 21:00 MNK Okruk-Liverpool
02.07. 22:00 CB Brand Solin-Ericsson Nikola Tesla
02.07. 23:00 Genius-Fitnes Joker

četvrtak
03.07. 19:00 Jako sport-In vino veritas
03.07. 20:00 MNK Strožanac-Eko selo Grabovica
03.07. 21:00 Samo zabava-MNK Hercegovac VP
03.07. 22:00 SS Komin-SC Knin
03.07. 23:00 CB Emanuel-Torcida Cetinski kraj

petak
04.07. slobodan dan

subota
05.07. 20:00 MNK Mande Mande Nerežišća-Priko Omiš
05.07. 21:00 Torcida Sućurac-Pistura
05.07. 22:00 SB Spalato Lazarica-CB Vegas Torcida Sućidar
05.07. 23:00 Grčka 90+ – Geo pars

nedjelja
06.07. 19:00 Kavana Ćakula-Drugi set
06.07. 20:00 Prvo kolo-Sklonac
06.07. 21:00 Il victum CB Double out-FF Popay
06.07. 22:00 Torcida Ražine-Torcida Istok
06.07. 23:00 Spinut-Konoba pizzeria Dalmatino

ponedjeljak
07.07. 19:00 No name-Fortius
07.07. 20:00 Le Meridian Lav-Kraljevi nerada
07.07. 21:00 MNK Konoba Tomić Brač-UB noževi
07.07. 22:00 FS Ritual-Torcida Split
07.07. 23:00 Torcida Mejaši-Benfica

utorak
08.07. 19:00 MNK Heroji 2007 Vodice-Mokošica
08.07. 20:00 AŠ Kružni tok-Skalice
08.07. 21:00 Klesarstvo Dicmo Bazenska tehnika-100 naših
08.07. 22:00 polufinale SP na projektoru

srijeda
09.07. 19:00 Torcida Dobrilina-Hellas
09.07. 20:00 Ivo Karlović 7:6 6:7 7:6-Skotne pume
09.07. 21:00 MNK Dalmacija-Zidić United
09.07. 22:00 polufinale SP na projektoru

četvrtak
10.07. 19:00 Moja Ane pati-Matenda i Soćo
10.07. 20:00 Bravarija Jerković Klis-Costa Rica
10.07. 21:00 Lavandin za umivanje-MNK Katuni
10.07. 22:00 CB Square-CB Kalahari
10.07. 23:00 Ekipa za osvojit-Torcida Siromašna

petak
11.07. 19:00 Torcida Kacunar-MNK Vinišće
11.07. 20:00 Torcida Drniš-Takmac Selca Brač
11.07. 21:00 Restoran Ino-Baterijelo
11.07. 22:00 MNK Sumartin-Torcida Mertojak
11.07. 23:00 Trilj 1950-Cici 1950

subota
12.07. 19:00 CB Hazarder Plakaluša-MNK Varoš CB Dišpet
12.07. 20:00 Ispod Pele FF Rođo-Grm & Tunj
12.07. 21:00 Tišnjanska Rudina-CB Out
12.07. 22:00 Mulina poljica-Club 3
12.07. 23:00 Madunić bus-Tatoo studio Os

nedjelja
13.07. slobodan dan – finale SP

ponedjeljak
14.07. 19:00 Gemištari-Mići meedići
14.07. 20:00 Ambasador-Vedora
14.07. 21:00 Zlatna Ribica Brodarica-Restoran Dioklecijan Podstrana
14.07. 22:00 Mijo i drugovi-Radunica
14.07. 23:00 Torcida donja Kaštela-CB Eureka

utorak
15.07. 19:00 Torcida Trogir-Mijukić Prom Runović
15.07. 20:00 Svi predsjednikovi ljudi-Torcida Vodice
15.07. 21:00 Lokve-Garaža Pujanke
15.07. 22:00 Županijske ceste-Ajmo opet Prugovo
15.07. 23:00 Genoa HNS-torcida Pujanke

srijeda
16.07. 19:00 Korčula-Uzaludan trud
16.07. 20:00 CB Liberty-Kidan žile CB stari plac
16.07. 21:00 Žrnovnica Fontana-Staari vucibalun
16.07. 22:00 Barutana-Radobiljski vrisak
16.07. 23:00 Auto Labinko Dicmo-Vole gradele

četvrtak
17.07. Hajduk EL

petak
18.07. 19:00 pob.MNK Okruk/Liverpool-Torcida Makarska rivijera
18.07. 20:00 MNK Ustanik Đani rent a car-Torcida Vitez
18.07. 21:00 pob. Tor.Igralište/Pasje popodne-Torcida Ninčevići
18.07. 22:00 pob.Papić tours/NK Lopovi-Statisti
18.07. 23:00 Lungo mare rest. Struja Podstrana-MNK Marina

subota
19.07. 19:00 MNK Maslinica-Taksi Keko
19.07. 20:00 Domus gradnja-Torcida Knin
19.07. 21:00
19.07. 22:00
19.07. 23:00

nedjelja
20.07. Hajduk-Istra 1961