Kontra na kontru

Rezultati jučerašnjih utakmica:

19:30 AB Print vs. Caffe Bar Emanuel (vet.) 4:0
Zaslužena pobjeda ekipe AB Print. Idućih dana bit će gorka kava za Caffe Bar Emanuel.

20:20 Sun city vs. Croatia Osiguranje (vet.) 1:1 p (3:2)
Na odmor se otišlo bez golova. U drugom poluvremenu do vodstva dolazi Croatia Osiguranje, ali nakon nešto više od minute Sun city stvari vraća na početak. Izvođači penala za Croatia Osiguranje nisu pokazali sigurnost i ekipa Sun city ide u drugo kolo.

21:10 Kontra vs. Podstrana (vet.) 2:2 p (5:3)
Goropadno prvo poluvrijeme u kojem su pala sva četri gola. Pobjednika su odlučivali penali. S(p)retnija ekipa Kontra preko penala dolazi do pobjede.

22:00 Staari Vucibalun vs. MNK Seljak Livno (vet.) 0:3
Gol u prvoj minuti je šokirao Staari Vucibalun. Na semaforu je stajalo 0:1 sve do zadnje minute, kada MNK Seljak Livno postiže još dva pogotka i prolazi dalje.

22:50 Le Cordea vs. LC Monty Python Tolo Trade (vet.) 0:2
Po jedan gol u svakom poluvremenu za ekipu Monty Pythona je bio dovoljan za prolaz.