Nemoš gradelavat po kiši

A di sad ovo. A di večeras. A di baš kad netriba. Tuga, jad i čemer. Al štaš, viša sila. Podstrana glatko priko Montya, iako nismo uspili dignit krov na centralnom terenu našeg Wimbledona, prvi set su uzeli glatko sa 6:1. Iako nam vrime nije išlo u prilog, opet smo uspili vidit krasoticu zbog koje ljudi dolaze uživat. U čudesnoj utakmici dinamičnog tempa između Plave kave i Sea Wolfa, koja je prštala vrhunskim potezima, Sea Wolf je uspio nadoknaditi zaostatak od dva gola i odvest utakmicu do penala. Nakon šta su svi izvođaći bili precizni u prvih pet serija, u šestoj Čizmić skida Bajamićev udarac, a Gudelj Velaga hladnokrvo šalje Sea Wolf u polufinale.

Današnja posljednja utakmica programa je prekinuta sredinom prvog poluvremena pri rezultatu 1-0 u korist ekipe Zlatko Celent A.Š. Kružni tok uslijed olujnog nevremena. Ista će biti nastavljena sutra, SUBOTA, 3.8. s početkom u 22 sata.