Popay bolji od Ustanika za prolaz u 3.kolo

Kad nam se čini da je vrijeme za jedan mirniji dan nakon svih uzbuđenja na Torcida kupu, brzo nas događaji razuvjere. Ponovno su posljednje minute bile odlučujuće u nekoliko susreta, i kao da to već postaje pravilo umjesto iznimke. Najveći pothvat napravila je Mala kavana protiv Prvog kola. Pri rezultatu 2-3 ušlo se u zadnjih 20 sekundi utakmice u kojima “kavana” postiže dva gola i iz ponora poraza dolazi do pobjede.

CB Camel predvođen Ivicom Mornarom, Denisom Mudrinićem i Josipom Jurićem u konkurenciji veterana se lagano obračunao sa Bašić rasvjetom kojoj je nedostajalo nekoliko bitnih igrača. Jednosmjerna ulica od samog početka, već na poluvremenu je izgledala katastrofalno po “Bašiće”. Na kraju se broj golova Camela zaustavio na brojci 8, uz 3 gola Jurića.

Popay je očekivano imao nešto teži zadatak u nervoznoj utakmici sa 8 žutih kartona, po 4 na svakoj strani da bi ipak u samoj završnici svojim većim iskustvom stigao do pobjede. Tin iz Zadra se lako obračunao sa solinskim Brandom. U jednom trenutku je bilo i 0-5 da bi solinjani na kraju ipak ublažili poraz na prihvatljivih 3-6. Na kraju smo vidjeli i jednu utakmicu koja je odlučena šestercima, do kojih je došlo novom dramom u samoj završnici utakmice. Sklonac je u posljednje dvije minute prokockao vodstvo od 2-0 da bi se ipak izvukao preciznim izvođenjem penala.

19.00 / Mala kavana Split – Prvo kolo 4-3 (1-1)