Ražine bolje od Mokošice

U prvom susretu večeri CB Donna Dugi Rat uvjerljivo je bila bolja od Cetinskog kraja, čak 10-2. Ante Marčić s 4 gola i Ivan Šarić s 3 najzaslužniji su za pobjedu. U veteranskom susretu Podstrana je s 4-1 savladala Firule 1967.

Kakva završnica treće utakmice. Samo 6 sekundi prije kraja Ujević sjajnim udarcem izjednačava rezultat na 2-2 za svoj Geo pars, koji nakon toga prolazi na penale.

U drugom poluvremenu pali su i golovi u odličnoj utakmici Ražina i Mokošice. Krajnji rezultat je 3-1 za Ražine uz vrlo uzbudljivu završnicu. Semren je doveo u vodstvo Ražine, izjednačio je Đuraš 3 minute prije kraja, ali samo minutu poslije prednost vraća Radman. Šamija je dvije sekunde prije kraja samo kozmetički povisio na 3-1.

Slično kao i u prethodnoj utakmici sam kraj utakmice odredio je pobjednika. Božiković je Lavandermanu donio prednost u 14′, ali je svojim autogolom u 24′ istu poništio. Samo minutu prije kraja Zečić postiže 2 gola za potpuni preokret Blata na Cetini i pobjedu 3-1.

19:00 Torcida Cetinski kraj – CB Donna Dugi Rat 2-10
20:00 Firule 1967 – Podstrana (vet.) 1-4
21:00 Geo pars – MNK Cista Velika 4-3 2-2
22:00 Torcida Ražine Mapa 3 – Mokošica 3-1
23:00 Blato na Cetini – Lavanderman otok Hvar 3-1