Slavlje na Lokvama

Rezultati jučerašnjih utakmica:

19:30 Lokve vs. Konoba Antonica (vet.) 2:0
Otvorena utakmica s dosta prilika na obje strane. Blitzkrieg Lokvi je potpuno šokirao protivnike koji se do kraja susreta nisu oporavili.

20:20 Brda vs. AZ- 07 (vet.) 0:2
Sve je bilo riješeno u prve četri minute. Brda se nisu ni zagrijala, a na semaforu je već pisalo 0:2. AZ je do kraja utakmice sačuvao prednost i tako kupio kartu za nastavak natjecanja.

21:10 Propali asevi vs. Lokve 1:7
Jedina utakmica dana u konkurenciji mladih. Lokve u susret krenule odlučnije, pružili dobru partiju i zasluženo slavili.

22:10 MNK Seljak Livno vs. Vagabundo (vet.) 1:1 p (2:1)
Tvrda utakmica u kojoj smo pobjednika saznali preko penala. Prava rijetkost je da je samo jedan penal dovoljan za prolazak. Vagabundo niti jedan, a MNK Seljak jedan uspješan penal vrijedan prvog kola.

23:00 So Cap Original vs. Fast Food Skalinada (vet.) 1:2
Prava drama. U prvom poluvremenu bez golova, da bi odmah početkom drugog povela ekipa So Cap Original. Vrlo brzo stvari na početak vraća Božiković, a samo 13 sekunda prije kraja Skalinada pogotkom Tudora odnosi pobjedu.