Strožanac i Kogo suvereno, Popaj nastavlja niz i u veteranima

Odlični Mijatović je s 5 pogodaka izbio na čelo liste strijelaca (ne računa se 1.kolo zbog slobodnih ekipa) te umnogome pomogao svojoj ekipi da prebrodi kako se činilo po ždrijebu prilično teško 2.kolo. Iako je zadarski Varoš poveo autogolom Lalića isti igrač je u istoj 3.minuti i anulirao svoju pogrešku te postigao zgoditak i na suprotnoj strani. Uslijedio je “one man show” Denisa Mijatovića i Kogo je uvjerljivo sa 9-3 pregazio Varoš.

Ni u ostalim utakmicama nije bilo pretjerane neizvjesnosti. Juniori MNK Splita moraju još pure pojesti za dobiti malonogometne meštre iz Strožanca. Početkom drugog poluvremena sa 3 zgoditka utakmica je prelomljena da bi Perišić sa dva zgoditka pri samom kraju zaključio priču.

FF Popaj i u veteranskoj konkurenciji nastavlja sa uvjerljivim igrama na način kako su to radili i dok su kao mlađi osvajali turnir. Vinko Marača i društvo nisu bili ni blizu da ih iznenade.

Medvjedići ipak ne lete, pali su u grm. Bosnić sa 3 zgoditka i Matetić sa 2 su bili velika prevaga na strani Grm & Tunja. Medjedići su tek pri samom kraju tek malo ušminkali poraz sa dva zgoditka.

U posljednjoj utakmici pala je Radunica. Banić, Tomičić, Matenda i Vušković nisu mogli proći kraj razigrane mladosti FF Medenog.

Mnk Split juniori – MNK Strožanac 1-6 (0-1)