Tolo slavi sv.Josipa petardom

Rezultati jučerašnjih utakmica:

20:00 Jadransko osiguranje – Croatia Blizna (vet. četvrtfinale) 1:1 p ( 1:3)
Utakmica koja je opravdala sva očekivanja i to jedina današanjeg programa. Croatia Blizna za nijansu bolja, ali sredinom prvog poluvremena Sekul dovodi Jadransko u vodstvo. Mateo Delić pravom bombom u same rašlje vraća utakmicu u egal. Do kraja bez šansi sa obje strane.

20:50 MNK Hercegovac Visoko Potkrovlje vs. Jako sport- sv.Josip Dugi Rat (finale grupe F) 1:6
Dugoraćani uraganskim početkom vrlo brzo odlaze na 3:0. Hercegovac kao i tijekom turnira nekako usporen i čak i nezainteresiran. Apsolutno zaslužena pobjeda bolje ekipe od koje se istakao Ante Marčić sa četri pogotka.

21:50 Tolo Trade vs. Garaža Pujanke (finale grupe D) 5:0
Tresla se brda, rodio se miš. Nakon dobrog početka Garaže i dvije šanse jedan na jedan sa Mišom Lončarom iz kojih on izlazi kao pobjednik, iskusni Tolo to kažnjava i nakon deset minuta vodi 1:0, ado poluvremena priči je bio kraj.

22:50 Dugopolje vs. Zlatarija Dvornik (finale grupe C) 4:1
Slično kao i prethodna utakmica. Očekivalo se nešto puno neizvjesnije, međutim anemična Zlatarija je nestala pred naletima igrača velikog nogometa iz Dugopolja.