Torcida Vodice prva u drugo kolo

Večerašnjim utakmica smo konačno stigli do kraja 1.kola u konkurenciji mladih te posljednjom započeli avanturu 2.kola. Hvarani iz Sv.Nedjelje su uspješno pristali u Porat Podstrane iako su gubili 0-1. Tri zgoditka na koja CB Porat nije imao odgovor bila su dovoljna za prolazak dalje. Dionice Ericsson Nikola Tesle nisu pale, dapače, porasle su pobjedom pripetavanjem sa 6 metara nakon što je nakon 30 minuta bilo 1-1. Šesterci su bili jednako tako neizvjesni, Makarani su imali odlučujući udarac za pobjedu ali je Bakalić u stilu Del Piera promašio, Ericsson se vratio i na kraju pobijedio.

Manušu, kojem je ovo praktički domaći teren u Vukovarskoj, nije pomogla ni podrška navijača protiv Kninske konobe. Šime i Joso su sa po 3 u svakom poluvremenu odnijeli uvjerljivu pobjedu. Club 3 je jednako tako bio uvjerljiv kontra Malog mista, koje je za razliku od Manuša ipak na kraju ublažilo poraz na 6-2.

Posljednja utakmica je ujedno bila i prva 2.kola, Torcida Vodice je prva plasirana u daljnje natjecanje. Jedan zgoditak Škugora u 22.minuti je odlučio prilično tvrdu utakmicu. Poraženoj ekipi ostaje da utjehu nađu u onome šta najviše vole, gradelama.

1.kolo:

19.00 / Restoran Tamaris Sv.Nedjelja – CB Porat Podstrana 3-1 (1-1)
Novačić 15, Tokić 17, Matijašević 26 – Bešlić 11

20.00 / Torcida Makarska rivijera – Ericsson Nikola Tesla 7-8 penalima, 1-1 (1-0)