Tri gola Jurjevića za pobjedu Mertojaka (foto)

U prvoj utakmici veterana favorizirani Grad Split CB Camel za kojeg igraju Mornar, Đolonga, Putnik, Mudrinić, tek nakon penala je savladao ekipu AZ 07 rezultatom 4:3.

MNK Okruk ide dalje, uvjerljivom pobjedom nad Makarskom rivijerom od 3:0. Dva gola Meštrovića i jedan Antonia Leke za prolaz.

MNK Vinišće ide dalje pobjedom nad Restoranom Ino 6:2. Velikim dijelom mogu zahvaliti protivnicima koji su nakon vodstva 2:0 napravili prekršaj za akumulirani penal iz kojeg Vinišće smanjuje na 2:1 samo 17 sekundi prije kraja poluvremena. Zatim s centra direktno pucaju na vrata Vinišća darujući im balun za zadnji napad iz kojeg izjednačavaju 5 sekundi prije kraja poluvremena.

Torcida Mertojak na krilima trostrukog strijelca Mirka Jurjevića bolja od Torcide Drniš 3:1.

Na kraju smo vidjeli i najbolju utakmicu dana. Torcida Siromašna je dobila Trilj 1950 nakon penala 6:5, u igri je bilo 2:2 s tim da je Trilj izjednačio 10 sekundi prije kraja.

19:00 AZ 07 – Grad Split CB Camel 3:4
20:00 Torcida Makarska rivijera – MNK Okruk 0:3
21:00 Restoran Ino – MNK Vinišće 2:6
22:00 Torcida Mertojak – Torcida Drniš 3:1
23:00 Trilj 1950 – Torcida Siromašna 5:6

U subotu imamo nastup prošlogodišnjeg osvajača te odlične ekipe MNK Varoš CB Dišpet iz Zadra

19:00 MNK Okruk – x – Skalice
20:00 Liverpool – x – Croatia Perković
21:00 Torcida Ražine – x – Geo pars