Trio gušt

Večeras smo saznali prvog finalista, odnosno prvi polufinalni par. U konkurenciji veterana Torcida Kruševo nadglasala Camela. Maretić dovodi Caffe bar Camel u vodstvo, a već minutu nakon na semaforu je 1:1, što je i rezultat prvog poluvremena. Majstor kakav i je, Igor Mostarlić svojim drugim golom dovodi Kruševo u vodstvo, što se pokazalo i nedostižnim za ekipu Camela. Prva četvrtfinalna utakmica u konkurenciji mladih i iznenađenje, barem za sve one koji gledaju samo papirnato. Auto shop Ćubić vozi i dalje. Na krilima trenutno prvog topnika turnira, Stipe Vrdoljaka dolazi u vodstvo. Majstor za akumulaciju, Duje Vladović ponovno precizan, i stvari su krenule ispočetka. Matijašević vraća prednost za Sinjane, a točku na i je stavio Stipe Vrdoljak svojim 7 golom na ovogodišnjem Kupu. Svojoj ekipi osigurao pobjedu, a sebe gurnuo korak bliže do trofeja za najboljeg strijelca. Drugi polufinalist je ekipa Trapula. Iako su Dubrovčani bolje krenuli u susret, ekipa Trapula se stabilizirala i već do prvog poluvremena rezultat preokrenula u svoju korist. Drugo poluvrijeme i opet isti start Gruža, na semaforu je zasvijetlilo 2:2. Ali, Trapula pred svojim navijačima odlazi na 3 gola prednosti. Malo nervoze, malo možda čak i straha se uvuklo u redove jako dobrih Solinjana, pogotovo 50ak sekunda prije kraja kada je Tikvica smanjio na samo gol zaostatka. Ipak, do kraja su izdržali junački i osigurali polufinale. Veliko, ali i zasluženo slavlje, bit će fešta u Solinu.