Utakmice

Ovdje pratite rezultate utakmica i detalje o momčadima. Utakmice veterana su na ovom linku.

Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
1 9/7 20:30   Biberon Maraska 6 x 0 Dograde Chilla Sailing   
2 9/7 21:30   Zlatko Celent A.Š. Kružni tok 10 x 5 Caffe Bar Midis   
3 9/7 22:30   104 Dalmatinca Turjaci 5 x 0 Art interijeri   
4 12/7 19:00   Dugopolje 6 x 5 Tipovi   
5 12/7 20:00   M-caffe Podstrana 7 x 2 Caffe X Bar Velić   
6 12/7 21:00   Republika Broč 1 x 3 Mala Kavana   
7 12/7 22:00   Pršutana Perajica 8 x 0 Konoba Antonica   
8 12/7 23:00   Bajamina 0 x 8 Robocops Pizzeria Mirakul   
16 14/7 21:20   Propali asevi 1 x 7 Lokve   
19 18/7 20:00   UNH Torcida Brda 1 x 21 Zrno Soli   
20 18/7 21:00   DVD Vranjic 1 x 6 Frizerski salon Miran   
21 18/7 22:00   MNK Konoba Tomić – Brač 11 x 0 30+   
22 18/7 23:00   Green Grass 2 x 4 HŽV, O. Hvar   
23 18/7 19:00   Genoa HNS 0 x 5 Torcida Ninčevići CB Best   
24 19/7 19:00   MNK Ploča Tipster Zadar 5 x 0 Tortuga Bar Zadar   
25 19/7 21:00   Vrlika 0 x 11 Torcida Solin   
26 19/7 22:00   Fortuna Povlja 1 x 4 Zlatarija Dvornik   
27 19/7 23:00   100lar Spinut 3 x 2 Le Meridien Lav   
38 22/7 19:00   MNK Rebe Elde 3 x 6 Kepijevi anđeli   
39 22/7 20:00   Podačka dica 0 x 5 Genius Lu Sokol Ružić   
40 22/7 21:00   Tolo Trade 7 x 0 Hajduk.hr   
41 22/7 22:00   MNK Heroji 2007 0 x 5 Beach bar Cool Žnjan- Automat klub Riviera   
42 22/7 23:00   Garaža Pujanke 3 x 1 Splitska banka   
43 23/7 19:00   Baterijelo 5 x 4 Slobodni umjetnici   
44 23/7 20:00   Torcida Šibenik 2 x 5 MNK Ustanik   
45 23/7 21:00   Shooter 2 x 4 Apios Kidan žile   
47 23/7 23:00   Bol Split La Luna Caffe 4 x 2 Grm & Tunj   
48 24/7 19:00   STatisti 2 x 0 Zadvarje   
49 24/7 20:00   MNK Blato na Cetini 5 x 6 Pekara Samčović   
50 24/7 21:00   MNK Varoš Zara Dental centar 0 x 1 Caffe Bar Tempera   
51 24/7 22:00   Kum 2 Izvidnička Satnija 4. GBR 3 x 2 KNH Torcida Split   
52 24/7 23:00   Staari Vucibalun 1 x 4 Auto Labinko Dicmo   
53 25/7 19:00   Gannicus 4 x 0 Špigula   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
54 25/7 20:00   Rođendaona Nigdjezemska Brda 4 x 1 104 Dalmatinca Turjaci   
55 25/7 21:00   Skotne Pume 3 x 4 Zlatarija Dvornik   
56 25/7 22:00   Fone 0 x 4 M-caffe Podstrana   
57 25/7 23:00   Zrno Soli 7 x 1 Subota balun   
59 7/8 23:00   Obrt za usluge čišćenja Alka 9 x 2 Lokve   
60 3/8 20:00   Samo zabava 0 x 6 Zlatko Celent A.Š. Kružni tok   
61 7/8 22:00   Tolo Trade 5 x 0 Vole Gradele   
62 6/8 23:00   Split 3 3 x 1 HŽV, O. Hvar   
66 28/7 22:00   Genius Lu Sokol Ružić 4 x 0 Los Victorinos   
67 28/7 23:00   Dugopolje 4 x 2 Caffe Bar Pistura   
68 30/7 19:00   Naš Hajduk 0 x 8 MNK Ustanik   
69 30/7 20:00   Kepijevi anđeli 1 x 12 Pršutana Perajica   
70 30/7 21:00   G – točka 1 x 5 MNK Ploča Tipster Zadar   
72 30/7 23:00   Glibeša Crew 0 x 10 Pekara Samčović   
74 31/7 22:00   MNK Marina 0 x 12 Beach bar Cool Žnjan- Automat klub Riviera   
75 31/7 23:00   Najnoviji početak 2 x 4 STatisti   
78 1/8 21:00   MNK Hercegovac Visoko Potkrovlje 2 x 0 Torcida Solin   
79 1/8 22:00   Staklo Maas 1 x 6 Biberon Maraska   
80 1/8 23:00   MNK Skalice 3 x 2 Baterijelo   
81 3/8 21:00   Fortuna Drage 2 x 4 Caffe Bar Tempera   
82 3/8 22:00   Robocops Pizzeria Mirakul 2 x 3 Torcida Istok CB Plava Kava   
83 3/8 23:00   MNK Futsal Pula 0 x 5 Torcida Ninčevići CB Best   
84 6/8 19:00   Otpatci 0 x 5 Kum 2 Izvidnička Satnija 4. GBR   
86 4/8 20:00   Jako sport – sv. Josip Dugi Rat 5 x 0 Mala Kavana   
87 6/8 20:00   MNK Sveti Mihovil Galovac 0 x 5 Frizerski salon Miran   
88 6/8 21:00   Torcida Trogir 2 x 4 Apios Kidan žile   
89 6/8 22:00   Westfalen Gruž 2 x 3 Garaža Pujanke   
91 7/8 20:00   FK Redi-kul CB Vertigo 0 x 2 Gannicus   
92 7/8 21:00   Pršutoreznica Miško Sinj 0 x 5 Auto Labinko Dicmo   
94 8/8 20:10   DŠR Kman 1 x 4 Bol Split La Luna Caffe   
96 8/8 22:00   Torcida Otok Kavana Otok 3 x 4 MNK Konoba Tomić – Brač   
97 8/8 23:00   Mali Japan Ražine 1 x 2 100lar Spinut   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
129 21/8 21:15   Zlatko Celent A.Š. Kružni tok 6 x 4 Torcida Istok CB Plava Kava   
130 21/8 22:15   Dugopolje 0 x 4 Jako sport – sv. Josip Dugi Rat   
132 22/8 21:15   Pršutana Perajica 2 x 3 Biberon Maraska   
133 22/8 22:15   Tolo Trade 3 x 1 Kum 2 Izvidnička Satnija 4. GBR   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
134 23/8 21:00   Zlatko Celent A.Š. Kružni tok 0 x 1 Jako sport – sv. Josip Dugi Rat   
135 23/8 22:15   Biberon Maraska 3 x 1 Tolo Trade   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
137 24/8 20:15   Tolo Trade 2 x 0 Zlatko Celent A.Š. Kružni tok   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
139 24/8 22:15   Biberon Maraska 6 x 7 Jako sport – sv. Josip Dugi Rat