Utakmice

Screen Shot 07-12-16 at 12.34 PM

 

Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
1 27/06 21:00   Torcida Istok CB Plava kava 4 x 0 CB Gladijator Žnjan   
2 27/06 22:00   CB Vox Kaštela 3 x 2 Crossfit BoxV   
3 27/06 23:00   Grm & Tunj 1 x 3 CB Brand   
4 28/06 19:00   Torca Split 3 1 x 10 Šegrt Hlapić   
5 28/06 20:00   Konoba Varoš 1 x 3 Tri kornera penal   
6 28/06 21:00   Torcida Trogir 3 x 4 CB Virus K.Novi   
7 28/06 22:00   Hitna pomoć 0 x 13 Torcida Ražine Mapa 3   
8 28/06 23:00   Taxi Maretić 0 x 4 Mala kavana   
9 29/06 19:00   NK Lopovi 3 x 2 CB Legis   
10 29/06 20:00   Pivo u boci - Tučepi 5 x 2 Torcida Mejaši   
11 29/06 21:00   MNK Maslinica - Šolta 5 x 2 Almissa Cruising   
12 29/06 22:00   Staklo MAAS 1 x 3 MNK Hercegovac Visoko potkrovlje   
13 29/06 23:00   Vole gradele 2 x 5 Torcida Dobrilina   
14 04/07 19:00   Zrno Soli 5 x 2 Torcida Igralište   
15 04/07 20:00   Foto Atlantic 1 x 4 MNK Fone   
16 04/07 21:00   Staari vucibalun 1 x 4 Buffet Fife   
17 04/07 22:00   Torcida Pujanke 1 x 4 Torcida Mertojak   
18 04/07 23:00   Uzaludan trud 5 x 6 Kidan žile    
19 05/07 19:00   NK Union 6 x 3 NSP PUSD   
20 05/07 20:00   Pekara Samčović 13 x 5 Gauco   
21 05/07 21:00   Boki trinajstica m.d. 0 x 3 Westfalen Gruž   
22 05/07 22:00   FF Popay 9 x 1 MNK Rebe Elde est. 2012   
23 05/07 23:00   Plakaluša 2 x 4 nogometplus.net   
24 08/07 19:00   Konoba Intrada Kaštela 8 x 2 Kavana Emanuel   
25 08/07 20:00   MNK Hrvatski dragovoljac 6 x 2 Spinut Negro   
26 08/07 21:00   Zlatko Celent 1 x 0 DŠR Kman   
27 08/07 22:00   KNKP 1 x 9 Biberon Maraska   
28 08/07 23:00   MNK Sv.Josip Dugi Rat 10 x 9 CB Camel   
29 09/07 19:00   Blatine 1 x 0 Canicula   
30 09/07 20:00   Futsal akademija Split Tommy 4 x 0 DDK Lokve   
31 09/07 21:00   Tortuga bar Zadar 7 x 8 MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist   
32 09/07 22:00   MNK Konoba Tomić Brač 8 x 1 Baterijelo   
33 09/07 23:00   Le Meridien Lav 5 x 4 Auto Labinko Dicmo   
34 11/07 19:00   Blato na Cetini 2 x 4 MNK Marina   
35 11/07 20:00   UB Noževi 1 x 5 Frizerski salon Michell Split   
36 11/07 21:00   Torcida Makarska rivijera 1 x 8 Restoran Tromeđa   
37 11/07 22:00   Genius Salon keramike Profi 4 x 3 Frizerski salon Ritual   
38 11/07 23:00   Hotel Radisson Blu 0 x 4 Torcida Drniš   
39 12/07 19:00   Crni medvjedi 3 x 6 Stari plac   
40 12/07 20:00   Club 3 5 x 0 Balini galebovi   
41 12/07 21:00   Matenda i Sočo 5 x 2 Torcida Siromašna   
42 12/07 22:00   Torcida Skalice 1 x 4 Torcida Kman   
43 12/07 23:00   Ordinacija Cirkus Otok Hvar 0 x 8 Il victum Autoškola Kružni tok   
44 13/07 19:00   Statisti 2 x 3 MNK Okruk   
45 13/07 20:00   Frizerski salon Jockey 2 x 6 MNK Strožanac   
46 13/07 21:00   MNk Varoš Zadar 5 x 2 Eding d.o.o. Tribunj   
47 13/07 22:00   Udruga veterana 4.GBR 1 x 2 Kontrol Biro Zadar   
48 13/07 23:00   Kum 2 Izvidnik 4.GBR 2 x 3 CB Albatros   
49 19/07 19:00   Palačinkarnica Stari plac 3 x 1 Otpaci   
50 19/07 20:00   Surići 4 x 3 Fortuna Povlja   
51 19/07 21:00   Liverpool - vet. 1 x 3 Naš Hajduk   
52 19/07 22:00   Madunić bus 3 x 1 Torcida Ninčevići CB Best   
53 19/07 23:00   Rico Taxi 2 x 3 Garaža Pujanke   
54 16/07 19:00   AZ 07 5 x 1 Kavana Emanuel - vet.   
55 16/07 20:00   Mickey mouse - CB Jedanaesterac 2 x 4 FF Skalinada   
56 16/07 21:00   Skotne pume 1 x 2 Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik   
57 16/07 22:00   Mikrofon - Radio Dalmacija 0 x 3 Jadransko osiguranje   
58 16/07 23:00   MZ Lokve Toma Bebić 1 x 2 Staari vucibalun   
59 18/07 19:00   Samo zabava 1 x 2 M-caffe Podstrana   
60 18/07 20:00   Calebotta bar & Restoran Trogir 0 x 2 MNK Ploča Zadar   
61 18/07 21:00   Takmac Selca Brač 1 x 6 KNH Torcida Split   
62 18/07 22:00   Beach bar Cool Žnjan CB Leonardo 4 x 0 Bol Split   
63 18/07 23:00   MNK Heroji 2007 AtrijLM 2 x 1 Đaro daje gol   
79 23/07 21:00   CB Camel - vet. 0 x 1 MNK Vagabundo Split   
80 24/07 19:00   Petkom u 7 kod Mate 4 x 3 Teški Waroš   
81 24/07 20:00   Veterani Podstrane MB Le Cordea 1 x 0 Salonadental   
82 24/07 21:00   Nije bitno 1 x 0 hajduk.hr   
83 24/07 23:00   Osandesete 3 x 2 FF Popay - vet.   
84 25/07 19:00   Konoba Antonica 5 x 6 MNK Čistoća   
85 25/07 20:00   Torcida Buljan kamen 0 x 5 Croatia Blizna   
89 26/07 19:00   Firule 1967 0 x 1 MNK Seljak Livno   
90 26/07 20:00   Elektroprijenos 2 x 3 Torcida Mertojak - vet.   
94 27/07 19:00   Sv. Jakov Konoba Barkarola 1 x 3 MNK Pirovac Spalladium   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
64 23/07 19:00   CB Virus K.Novi 8 x 4 Pivo u boci - Tučepi   
65 23/07 20:00   Tri kornera penal 1 x 10 Mala kavana   
66 23/07 22:00   CB Brand 2 x 6 Šegrt Hlapić   
67 23/07 23:00   Omerta 1 x 2 Zrno Soli   
68 24/07 22:00   Torcida Ražine Mapa 3 8 x 0 CB Vox Kaštela   
69 20/07 19:00   MNK Fone 0 x 3 NK Union   
70 20/07 20:00   Pekara Samčović 5 x 4 nogometplus.net   
71 20/07 21:00   MNK Maslinica - Šolta 1 x 5 Buffet Fife   
72 20/07 22:00   Torcida Mertojak 4 x 3 M-caffe Podstrana   
73 20/07 23:00   MNK Hercegovac Visoko potkrovlje 6 x 1 Torcida Dobrilina   
74 22/07 19:00   Maison 0 x 5 MNK Hrvatski dragovoljac   
75 22/07 20:00   Le Meridien Lav 3 x 4 Blatine   
76 22/07 21:00   Futsal akademija Split Tommy 0 x 1 MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist   
77 22/07 22:00   Konoba Intrada Kaštela 3 x 8 FF Popay   
78 22/07 23:00   Zlatko Celent 0 x 6 MNK Sv.Josip Dugi Rat   
86 25/07 21:00   Kidan žile 3 x 1 Westfalen Gruž   
87 25/07 22:00   Biberon Maraska 2 x 3 Genius Salon keramike Profi   
88 25/07 23:00   Frizerski salon Michell Split 3 x 2 Restoran Tromeđa   
91 26/07 21:00   Torcida Drniš 0 x 1 MNK Konoba Tomić Brač   
92 26/07 22:00   Stari plac 0 x 5 Torcida Istok CB Plava kava   
93 26/07 23:00   Galapagos 2 x 7 Il victum Autoškola Kružni tok   
95 27/07 20:00   Lov.udruga Sokol - Ružić 4 x 0 MNK Okruk   
96 27/07 21:00   Hattrick Jerry Opuzen 5 x 2 MNK Marina   
97 27/07 22:00   Matenda i Sočo 1 x 0 Torcida Kman   
98 27/07 23:00   Club 3 2 x 0 MNK Strožanac   
99 29/07 19:00   FF Skalinada 0 x 4 Staari vucibalun - vet.   
100 29/07 20:00   MNK Heroji 2007 AtrijLM 2 x 1 NK Lopovi   
101 29/07 21:00   MNk Varoš Zadar 5 x 6 Kontrol Biro Zadar   
102 29/07 22:00   Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik 2 x 1 Garaža Pujanke   
103 29/07 23:00   Beach bar Cool Žnjan CB Leonardo 3 x 0 Palačinkarnica Stari plac   
104 30/07 19:00   MNK Pirovac Spalladium 3 x 2 Torcida Mertojak - vet.   
105 30/07 20:00   Jadransko osiguranje 6 x 0 AZ 07   
106 30/07 21:00   MNK Seljak Livno 5 x 2 Osandesete   
107 30/07 22:00   Toni i Gogo 2 x 0 MNK Čistoća   
108 30/07 23:00   MNK Vagabundo Split 7 x 0 Petkom u 7 kod Mate   
109 01/08 19:00   Croatia Blizna 1 x 0 Nije bitno   
110 01/08 20:00   Surići 1 x 7 CB Albatros   
111 01/08 21:00   Crabandi 1 x 0 MNK Ploča Zadar   
113 01/08 23:00   Veterani Podstrane MB Le Cordea 5 x 1 Naš Hajduk   
122 03/08 22:00   KNH Torcida Split 0 x 2 Madunić bus   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
112 01/08 22:00   Torcida Ražine Mapa 3 5 x 0 Šegrt Hlapić   
114 02/08 19:00   MNK Hrvatski dragovoljac 7 x 8 MNK Sv.Josip Dugi Rat   
115 02/08 20:00   MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist 2 x 1 Blatine   
116 02/08 21:00   Buffet Fife 2 x 1 Kidan žile    
117 02/08 22:00   Torcida Mertojak 4 x 5 MNK Hercegovac Visoko potkrovlje   
118 02/08 23:00   Zrno Soli 2 x 1 NK Union   
119 03/08 19:00   Hattrick Jerry Opuzen 4 x 5 Frizerski salon Michell Split   
120 03/08 20:00   Genius Salon keramike Profi 1 x 5 MNK Konoba Tomić Brač   
121 03/08 21:00   CB Virus K.Novi 1 x 2 Mala kavana   
123 03/08 23:00   Pekara Samčović 6 x 7 FF Popay   
124 08/08 19:00   Matenda i Sočo 4 x 1 Club 3   
125 08/08 20:00   Lov.udruga Sokol - Ružić 1 x 2 Kontrol Biro Zadar   
126 08/08 21:00   CB Albatros 0 x 1 Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik   
127 08/08 22:00   Il victum Autoškola Kružni tok 1 x 4 Torcida Istok CB Plava kava   
128 08/08 23:00   Madunić bus 0 x 4 Beach bar Cool Žnjan CB Leonardo   
129 09/08 19:00   Crabandi 3 x 4 MNK Heroji 2007 AtrijLM   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
146 22/08 19:45   Staari vucibalun - vet. 0 x 2 Veterani Podstrane MB Le Cordea   
147 22/08 20:35   MNK Seljak Livno 4 x 0 Croatia Blizna   
148 22/08 21:30   FF Popay 7 x 6 Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik   
149 22/08 22:30   Beach bar Cool Žnjan CB Leonardo 4 x 5 MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
150 24/08 18:30   Croatia Blizna 3 x 2 Staari vucibalun - vet.   
151 24/08 19:20   Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik 0 x 1 Beach bar Cool Žnjan CB Leonardo   
Glavna grupa
Utakmica Datum Rezultati
152 24/08 21:00   MNK Seljak Livno 0 x 2 Veterani Podstrane MB Le Cordea   
153 24/08 22:15   FF Popay 4 x 1 MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist