Veterani

Ovdje pratite rezultate utakmica i detalje o momčadima veterana. Utakmice mladih su na ovom linku.

Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
9 13/7 19:40   MNK Kljaci 5 x 0 Torcida Otok Kavana Otok   
10 13/7 20:30   Toni i Gogo Amplius- Gradnja 4 x 0 Teški Waroš   
11 13/7 21:20   Firule 1967 2 x 0 Osandesete Mala Kavana   
12 13/7 22:10   Podstrana 5 x 3 Skotne Pume   
13 13/7 23:00   LC Monty Python Tolo Trade 2 x 0 Liverpool   
14 14/7 19:40   Lokve 2 x 0 Konoba Antonica   
15 14/7 20:30   Brda 0 x 2 AZ_07   
17 14/7 22:10   MNK Seljak Livno 2 x 1 Vagabundo   
18 14/7 23:00   So Cap Original 1 x 2 Fast food Skalinada   
46 23/7 22:00   Profil na kvadrat 1 x 2 Hajduk.hr   
Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
28 20/7 19:30   AB Print 4 x 0 Caffe Bar Emanuel   
29 20/7 20:20   Sun city 3 x 2 Croatia osiguranje   
30 20/7 21:10   Kontra 5 x 3 Podstrana   
31 20/7 22:00   Staari Vucibalun 0 x 3 MNK Seljak Livno   
32 20/7 22:50   Le Cordea 0 x 2 LC Monty Python Tolo Trade   
33 21/7 19:30   MNK Čistoća 4 x 1 MNK Kljaci   
34 21/7 20:20   MNK Pirovac 0 x 2 ISSA   
35 21/7 21:10   Jadransko osiguranje 3 x 1 Salonadental   
36 21/7 22:00   Artem 0 x 2 Mikrofon   
37 21/7 22:50   DeNi-Tohatsu Motori Klinika Sućidar 4 x 2 AZ_07   
58 3/8 19:10   Tršćanska 1 x 5 Le Meridien Lav   
63 28/7 19:30   PB Split 4 x 3 Firule 1967   
64 28/7 20:20   Croatia Blizna 6 x 1 Lokve   
65 28/7 21:10   MNK Tin Zadar 1 x 0 Fast food Skalinada   
71 30/7 22:00   Strizini lovci 5 x 4 Hajduk.hr   
73 31/7 21:10   S.C. Flegar & D.C. Grzela 2 x 1 Toni i Gogo Amplius- Gradnja   
Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
76 1/8 19:20   Sun city 3 x 0 DeNi-Tohatsu Motori Klinika Sućidar   
77 1/8 20:10   Mikrofon 2 x 4 Kontra   
90 7/8 19:10   Strizini lovci 2 x 1 ISSA   
93 8/8 19:20   LC Monty Python Tolo Trade 4 x 0 PB Split   
95 8/8 21:10   Croatia Blizna 4 x 0 MNK Seljak Livno   
99 10/8 20:10   MNK Tin Zadar 3 x 4 Jadransko osiguranje   
103 11/8 20:15   MNK Čistoća 3 x 1 Le Meridien Lav   
106 11/8 23:00   S.C. Flegar & D.C. Grzela 2 x 3 AB Print   
Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
116 17/8 20:00   MNK Čistoća 4 x 3 Sun city   
120 18/8 20:00   Strizini lovci 3 x 4 Kontra   
121 18/8 20:50   AB Print 3 x 5 LC Monty Python Tolo Trade   
124 20/8 20:00   Jadransko osiguranje 1 x 3 Croatia Blizna   
Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
128 21/8 20:30   LC Monty Python Tolo Trade 3 x 2 MNK Čistoća   
131 22/8 20:30   Croatia Blizna 0 x 4 Kontra   
Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
136 24/8 19:30   MNK Čistoća 1 x 2 Croatia Blizna   
Glavna Grupa
Utakmica Datum Rezultati
138 24/8 21:10   LC Monty Python Tolo Trade 3 x 0 Kontra