Varoš stari bolji od FF Popaya 2:1 (foto)

U prvom susretu večeri Ajmo opet Prugovo nakon penala bolje od MNK Sv.Josip CB Liberty 6:5. U tijeku igre rezultat je bio 2:2 (Vuka, Boban ; Šarić, Jukić)

U sudaru legendi splitske malonogometne scene pobjedu nosi Varoš stari nad FF Popay, 2:1. Popay je poveo u 2.minuti golom Alfirevića, ali Varoš okreće golovima Šetke u 10′ i Malvasije u 24′.

Druga utakmica večeras gdje su za odlučit pobjednika bili potrebni penali. Torcida Pujanke raspucavanjem bolja od Korčule 5:4. Dugo je izgledalo da će Korčula odnijeti pobjedu golom Vukovića u 21′ da bi samo minutu prije kraja Žižić izjednačio i odveo utakmicu u već opisanu neizvjesnost.

Večer penala se nastavlja. Ovaj put pobjedu nosi Auto Labinko Dicmo nad NK Lopovima 7:6. Lopovi su imali pobjedu u džepu do 24.minute kada su golovima Dugeča i 2 Budimira vodili 3:1. Tako nije razmišljao Bilan koji je uz već jedan prije dodao još 2 za konačnih 3:3.

U zadnjoj utakmici dana Žrnovnica Fontana je bila bolja od ekipe Lokve 3:0. Strijelci: Dalibor 9′, Bakota 25′, Mihanović 28′

19:00 Ajmo opet Prugovo – MNK Sv.Josip CB Liberty 6:5 2:2
20:00 Varoš stari – FF Popay – vet. 2:1
21:00 Torcida Pujanke – Korčula 5:4 1:1
22:00 Auto Labinko Dicmo – NK Lopovi 7:6 3:3
23:00 Lokve – Žrnovnica Fontana 0:3