Ždrijeb Torcida kupa 2012. – rekordnih 138 ekipa prijavljeno

finale1

U odličnoj atmosferi okruženja Starog placa ispod legendarne murve sinoć su izvučeni parovi Torcida kupa 2012. Počelo je pozdravnom uvodnom riječju tajnika Torcide Stipe Lekića i odavanjem počasti svima onima koji nisu više sa nama, a koji su omogućili da se ovakvi događaji mogu održavati u Hrvatskoj i oko Hajduka i Torcide. Nastavilo se sa filmom Mate Prlića “1950. – Godina Torcide i Hajduka” koji je prisutnim legendama, po njihovim kazivanju, izmamio trnce po rukama upravo iz razloga što ga gledaju na ovom istom mjestu gdje se odigrao glavni događaj.

Nakon što su se emocije slegle pristupilo se glavnom događaju večeri, izvlačenju skupina i parova Torcida kupa 2012. ponovno sa rekordnim brojem prijavljenih ekipa – 138. Redom su skupine izvlačili Paško Viđak, Ivo Bego, Dražen Mužinić, Ivan Balić, Hari Vukas, Nikola Koceić Bilan, Edi Šunjić, Denis Kosor, Ante Majić i Stipe Lekić. Od predsjednika županijskog saveza preko legendarnih igrača do članova Nadzornog odbora Hajduka i navijača, svi su sudjelovali rekavši po koju emotivnu riječ.

Ždrijeb Torcida kupa 2012:

 

TOMISLAV IVIĆ – skupina A
1.kolo
CB CUGA slobodan
02.07. 19.00 BONITA BRODARICA – LAVANDIN ZA UMIVANJE
02.07. 20.00 OXA TISAK – JARIĆI
02.07. 21.00 TO JOLE 2 MANUŠ – CB LAVERNA
02.07. 22.00 TORCIDA SATRIĆ – VOLE GRADELE
02.07. 23.00 KREMPIJ – TORCIDA BAČVICE CB TWINS
CB VEGAS SUĆIDAR slobodan
03.07. 23.00 KIDAN ŽILE – STAARI VUCIBALUN

 

LUKA KALITERNA – skupina B
1.kolo
IUVENTUS VENTUS slobodan
03.07. 22.00 CB ARKA – RADUNICA
03.07. 21.00 CB RED ROOM – FF MEDENI
03.07 20.00 HSP SOLIN – LIVERPOOL
03.07 19.00 GEMIŠTARI – ŠJOR BEPO
04.07. 19.00 MAX MORIS – RIMC LIVNO
DVD VRANJIC slobodan
04.07. 20.00 CB GRADINA – CB ZVONIMIROVA LAĐA

 

FRANE MATOŠIĆ skupina C
1.kolo
SEDMA ULICA slobodan
04.07. 21.00 MNK SKALICE – MNK ŽRNOVNICA
04.07 22.00 ANDABAKA – MNK GENIUS
04.07 23.00 POVUCI POTEGNI – MNK MULINA POLJICA
05.07. 19.00 NIPPER SPORTSKA OPREMA – MNK KATUNI MERČEP AUTO
06.07. 21.00 ČAVKINI KOLAČI – TORCIDA MAKARSKA RIVIJERA
FF POPAJ slobodan
05.07. 21.00 UNH SUDIONIKA DOM.RATA – BARUTANA

 

BERNARD VUKAS – skupina D
1.kolo
CB PISTURA MNK NESLANOVAC slobodan
05.07. 22.00 OTPRILIKE OVAKO – VELI VAROŠ
05.07. 23.00 CB OCEAN MERTOJAK – TORCIDA SUĆURAC
05.07. 20.00 TORCIDA SPLIT – SKLONAC
06.07. 20.00 ERICSSON NIKOLA TESLA – NO NAME
09.07 22.00 TORCIDA RAŽINE – KONOBA ATLANTIDA
TORCIDA MERTOJAK slobodan
06.07. 22.00 RIBARI – MNK LIŠANE OSTROVIČKE

 

VLADIMIR BEARA – skupina E
1.kolo
KLINIKA SUĆIDAR slobodan
07.07. 19.00 TAKMAC SELCA BRAČ – TORCIDA PLAKALUŠA CB HAZARDER
07.07. 20.00 FESB – JARUNSKI DVORI
06.07. 23.00 NOVO VRIJEME MAKARSKA – DISKO KLUB JAGUAR IMOTSKI PEKANOVIĆ
07.07. 21.00 GENOA HNS – CB BRAND SOLIN
07.07. 22.00 TIŠNJANSKA RUDINA TISNO – TORCIDA DRNIŠ
TORCIDA TROGIR slobodan
08.07. 20.00 MNK OKRUK ULJARE BILAJA – KRALJEVI NERADA

 

DRAŽEN MUŽINIĆ – skupina F
1.kolo
STAKLO MAAS slobodan
08.07. 23.00 MNK STROŽANAC – SMRDEČIJA SUMAN TENDE
08.07 19.00 MASLINICA UNITED ŠOLTA – SITOMA
07.07. 23.00 FC VETERANI – MNK SPLIT JUNIORI
08.07. 21.00 BRNAZE 2 – TORCIDA VODICE
08.07. 22.00 TORCIDA NINČEVIĆI – HRVATSKI FENIKS
BIVŠI BEĆARI slobodan
09.07. 23.00 TORCIDA TRIAL – CRVENI KRIŽ SPLIT

 

IVO BEGO – skupina G
1.kolo
CIPLIĆI slobodan
10.07. 20.00 FF MALA KUĆA SPINUT – TRŠĆANSKA
09.07 21.00 PRUGOVO – KLESARSTVO DICMO BAZENSKA TEHNIKA
09.07. 20.00 NEVERA POSTIRA – CB MADONA
09.07. 19.00 CIGINI MOMCI – KOGO
10.07 19.00 MNK VAROŠ ZADAR – ISPOD PELE
LETEĆI MEDVJEDIĆI slobodan
10.07. 21.00 CB PLAVA LAGUNA GARAŽA PUJANKE – GRM & TUNJ

 

LJUBO KOKEZA – skupina H
1.kolo
VAROŠ MLADI slobodan
10.07. 22.00 HERCEGOVAC VISOKO POKROVLJE – TIN ZADAR
06.07. 19.00 DICMO – MESNICA I PRŠUTOREZNICA PERAJICA
10.07. 23.00 MNK USTANIK – BEZ ŠANSE
ANDORA – RESTORAN TAMARIS SV.NEDILJA HVAR
TORCIDA DOBRILINA – TORCIDA 5 LITARA
TORCIDA POLJIČKA REPUBLIKA slobodan
TORCIDA BARUTANA – MARINA KAŠTELA

 

STANKO POKLEPOVIĆ – skupina A veterani
1.kolo
MICKEY MOUSE JAKO SPORT slobodan
SV JAKOV ZLATNI SJAJ – FF POPAJ
MNK GALLO BRAČ-FF SUPER PAJO SOLIN
PEKARA REFUL CB RELAX – KLINIKA SUĆIDAR
PLETIONICA slobodan
VAGABUNDO CB MIKROFON – ZORZI
CROATIA BLIZNA slobodan
JADRANSKO OSIGURANJE – RADUNICA

 

JURICA JERKOVIĆ – skupina B veterani
1.kolo
AZ 07 slobodan
VAROŠ STARI – HAJDUK.HR
DISKONTI TONI – CB LUNA
MNK ANTONICA – DISCO CLUB JAGUAR IMOTSKI PEKANOVIĆ
CB CAMEL slobodan
HOSTEL PLETKOVIĆ – REPUBLIČKI SIND. RADNIKA HR.
UNH SUDIONIKA DOMOVINSKOG RATA slobodan
ISSA CB TANA – OSANDESETE